Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Yardıma mı ihtiyacınız var ? 7/24 Teknik Servis Hizmeti
Klima'nın Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Klima'nın Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Klimanın bozulduğunu anlamanın bazı belirtileri vardır, bu belirtilerden herhangi biri veya birkaçı varsa, klimanın bozulmuş olabileceğini gösterir. Böyle durumlarda bize ulaştığınızda Bölge Klima Servisi olarak klima arıza tespiti ve klima tamiri konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.  

  1. Sıcaklık Düzensizliği: Klimanın soğutma veya ısıtma performansında belirgin bir düşüş varsa veya istenilen sıcaklıkta sabitlenemiyorsa, bu bir sorun işareti olabilir.

  2. Sesler: Klima normalden daha fazla gürültü yapıyorsa veya garip sesler çıkarıyorsa (tıkırtılar, uğultular, vızıltılar vb.), bu da bir arızanın işareti olabilir.

  3. Hava Kalitesinde Düşüş: Klima çalışırken hava kalitesinde belirgin bir düşüş varsa (kokular, tozlar, nem gibi), filtrelerin veya klima ünitesinin bakımının gerektiğini gösterebilir.

  4. Kötü Kokular: Klima çalıştığında hoş olmayan kokular yayılıyorsa, klima içinde veya filtrelerde bakteri veya küf birikimi olabilir.

  5. Sıvı Sızıntısı: Klima ünitesinin etrafında veya içinde sıvı sızıntısı varsa, bu cihazın bir yerinde bir arıza olduğunu gösterebilir.

  6. Klima Çalışmıyorsa: En belirgin işaret, klimanın hiç çalışmamasıdır. Bu, cihazın güç kaynağına bağlı olmaması, bir parçanın arızalanması veya daha ciddi bir sorunun göstergesi olabilir.

 

Bakım, Onarım ve ya teknik servis gerektiren herhangi bir konuda uzman bir teknisyene ihtiyacınız varsa hemen servis talep formu oluşturabilir ve ya bizi arayarak randevu alabilirsiniz

Hizmetlerimiz

Yardıma mı ihtiyacınız var? Veya Bir Temsilci Arıyorum

Copyright Bölge Klima© 2024. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.