• Çağrı Merkezi
    0 (216) 478 61 38

  • Çalışma Saatleri
    Pzt. Cmts. 09:00 - 19:00

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yeditepe Teknik Servis

 Bilindiği üzere kombi, klima gibi cihazların tam verim ile çalışabilmesi yıllık periyotlarla bakımının gerçekleştirilmesine bağlıdır.  Periyodik bakımı gerçekleştirilmeyen cihazlar zaman içerisinde eskir ve ilk gün ki gibi çalışmaz hale gelir.Klima servisi olarak müşterilerimizin karşılaştığı cihaz sorunlarına profesyonel destek sunmaktayız.  Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli ekip tüm Arçelik cihazlarınızı yerinde tamir ederek müşteri mağduriyetini en aşağı seviyeye çekmektedir.

  Klima servisi bünyesinde geniş bir araç filosu hizmete hazır beklemektedir.  Ürün arızasını firmamıza iletmeniz durumunda geniş araç filomuzdan bir aracı profesyonel teknik ekip ile arıza yerine göndermekteyiz.  Ürünleriniz için gerçekleştirilecek nakil ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanmaktadır. 

KALİTELİ SERVİS HİZMETİ

Gezici Mobil Servis Ağı

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Servis İmkanı Sunan Firmamız Gezici Servis Mobil Araçları Sayesinde Artık Bir Telefonla Kapınızda.

Bakım ve Onarım Garantisi

Firmamız Tarafından Bakım ve Onarımı Yapılan Tüm Kombilerinize Tam 1 YIL Servis Garantisi Vermekteyiz..

Hızlı ve Anında Müdehale

Kadrosunda Profesyonel Ekipleri Barındıran Firmamız Arızalı Cihazlarınıza Hızlı ve Anında Müdehale İmkanı Sağlamaktadır.